Wagi analityczne
Wagi przemysłowe
Wzorce dużej masy i odważniki
WAGOTECHNIKA

ul. Puławska 25/u7
20-051 Lublin

kom: 697 888 094
e-mail: info@wagotechnika.pl
menu - wagi samochodowe

Definicje

Witamy w dziale poświęconym miarom i wagom, budowie wag, sposobie ich działania oraz prawu z nimi związanemu,  które towarzyszy nam w codziennym życiu. Mając na myśli prawo, mówimy o systemie norm prawnych, ale również o prawach fizyki bo to one jako pewien stały element występują w przyrodzie, a co za tym idzie towarzyszą ludzkości.

Chcąc zrozumieć zasady działania urządzeń ważących, należy wpierw poznać prawa fizyki, które dogłębnie wyjaśniają sposób w jaki one funkcjonują, następnie można zacząć zgłębiać wiedzę od strony technicznej i obowiązujących przepisów prawnych, które w pewnym sensie standaryzują wspólną przestrzeń zastosowania owych urządzeń.

Dział definicji podzieliliśmy na kilka segmentów tematycznie posegregowanych wg. zagadnień, które naszym zdaniem warto zgłębić, aby móc lepiej zrozumieć w jaki sposób działają urządzenia ważące.

Budowa i sposób działania urządzeń ważących

Przepisy i normy prawne obowiązujące na terenie Polski

Wybór oraz prawidłowe użytkowanie przyrządów ważących

 

 

Promocje

WTP-1x1/1.5T

Elektroniczne wagi magazynowe WTP-1x1/1.5T oparte są o cztery czujniki tensometryczne dzięki czemu przystosowane są do stabil...

AWO 10H

Wagi hakowe firmy AWO zaprojektowane są tak, aby mogły pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Zasilanie wagi t...

Nowe produkty

strzałka
ACA6200

ACA4200

Copyright © 2013-2022 WAGOTECHNIKA Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.