Wagi analityczne
Wagi przemysłowe
Wzorce dużej masy i odważniki
WAGOTECHNIKA

ul. Puławska 25/u7
20-051 Lublin

kom: 697 888 094
e-mail: info@wagotechnika.pl
menu - wagi samochodowe

Wagi samochodowe używane - zanim zdecydujesz się na zakup

W jednym z artykułów poświęconych budowie wagi samochodowej staraliśmy się Państwu przekazać istotne informacje, z którymi powinny zapoznać się osoby planujące kupno bądź własnoręczną budowę nowej wagi samochodowej.

Po przeczytaniu poniższego tekstu chcielibyśmy, aby Państwo rozważyli wszystkie za i przeciw, z którymi wiąże się kupno wagi samochodowej używanej.

Za i przeciw, czyli rozważania na temat używanych wag

Drogi Kliencie, zanim zakupisz używaną wagę samochodową musisz sobie postawić pytanie jaka jest różnica w cenie między nową, a starą wagą. Oczywiście nie należy porównywać tylko samych cen, gdyż przy nowej wadze otrzymuje się produkt na gwarancji, który nie wymaga dodatkowych wkładów finansowych.

W przypadku używanej wagi, należy przewidzieć koszty konserwacji oraz malowania. Dodatkowo należy taką wagą demontować oraz transportować w miejsce przeznaczenia. Przy nowej wadze klient otrzymuje cenę za kompleksowy montaż na wskazanym miejscu.

Bardzo często kupując używaną wagę mechaniczną Klient chce ją przerobić na elektroniczną co wiąże się z kolejnymi nakładami finansowymi związanymi z procesem hybrydyzacji wagi. Po przeniesieniu wagi konieczne jest wykonanie ponownej legalizacji. Poza tym kupując starą wagę można się narazić na skorodowane elementy metalowe, które mają osłabioną wytrzymałość.

Jeżeli chodzi o używaną, elektroniczną wagę samochodową należy wpierw zapoznać się ze stanem przetworników tensometrycznych, które są mechanizmem pomiarowym ulegającym zużyciu - zależnie od jakości wykonania, zużywają się szybciej lub wolniej.

Podsumowanie

Zliczając wszystkie koszty związane z zakupem używanej wagi samochodowej często otrzymujemy cenę nowej wagi samochodowej. Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór nowej wagi zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą wag samochodowych. Posiadamy w sprzedarzy solidne prefebrykowane oraz stalowe konstrukcje.

Promocje

WTP-1x1/1.5T

Elektroniczne wagi magazynowe WTP-1x1/1.5T oparte są o cztery czujniki tensometryczne dzięki czemu przystosowane są do stabil...

AWO 10H

Wagi hakowe firmy AWO zaprojektowane są tak, aby mogły pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Zasilanie wagi t...

Nowe produkty

strzałka
ACA6200G

Wagi labolatoryjne plus serii ACA/G wyposażone są w RS232C (połączenie z czytnikiem kodów kreskowych lub drukarką), USB-B (ko...

ACA4200G

Wagi labolatoryjne plus serii ACA/G wyposażone są w RS232C (połączenie z czytnikiem kodów kreskowych lub drukarką), USB-B (ko...

Copyright © 2013-2022 WAGOTECHNIKA Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.